O Nás

749752363

Politikou naší firmy je především splnit přání každého zákazníka. Cílem naší Chráněné dílny je vytváření vhodných pracovních míst pro lidi se zdravotním postižením, tak aby mohli rozvíjet své pracovní dovednosti a vytvářet ekonomicky zajímavé produkty či služby. Mezi naše služby patří kompletace zboží, balení a montáž výrobků, drobná výroba, ruční práce apod.

Zaměstnávání pracovníků v naší Chráněné dílně  probíhá výhradně v rámci běžných pracovně – právních vztahů a řídí se Zákonem o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. a Zákoníkem práce.

 

Naše firma Velkoobchod Puchoň byla založena v roce 1999. Hlavním předmětem podnikání bylo provozování velkoobchodu a maloobchodu kancelářských potřeb. Postupně s rozvojem firmy a požadavků zákazníků jsme rozšířili sortiment a služby např. o reklamní předměty a jejich potisk, zakázkovou výrobu, veškerou obalovou techniku, polygrafickou výrobu - tisk katalogů, letáků, návodů a příruček.

 

Nemůžete najít dodavatele, který by uměl vyhovět Vašim požadavkům? Kontaktujte nás. 

Navštivte náš e-shop kancelářských potřeb, drogerie, ochranných pomůcek, obalové techniky a  služeb  na  www.puchon-obchod.cz